TEB 4466 SMS Kredi Başvurusu

Bankacılık sektörünün zaman içinde gelişmesi ve rakip banka sayısının artması ile  artık şube lokalinde yapılan kredi pazarlama faaliyetleri bankacılık sektörü için  yeterli gelmemektedir.

4466 SMS Kredi

Bu nedenle bankalar sadece  banka şubelerinde değil , bankanın sunduğu diğer alternatif pazarlama kanalları ile  de kredi pazarlamasını gerçekleştirebilmektedir. Hemen hemen tüm bankalarda bulunan pazarlama faaliyetlerinden bir tanesi de sms kredi uygulamasıdır. SMS KREDİ uygulamasını kullanan bankalardan bir tanesi de de TEB Bankasıdır. TEB SMS KREDİ uygulaması;  kredi ve nakit ihtiyacı olan kişilerin  öncelikle TC Kimlik numaralarını bankanın belirlediği bir servise sms olarak göndermesi  , bankanın yaptığı değerlendirme sonucunda ise kişinin ne kadar kredi çekebileceği kendisine  sms olarak tekrar cevaplanması esasına dayanır.

TEB SMS KREDİ  ile sadece bireysel ihtiyaç kredilerine başvuru yapılabilmekte olup , konut kredisi yada taşıt kredisi talepleri sms kredi ile yapılamamaktadır. Bu tarz  araç yada gayrimenkul teminatını kapsayan kredi başvuruları sadece şubeden yapılabilmektedir.

TEB SMS Kredi Talebini Nasıl Yaparım?

TEB SMS KREDİ uygulaması ile Teb Pratik İhtiyaç Kredisi  başvurularını yapmak için ise yapılması gereken , T.C Kimlik numaranızın 4466 nolu servise sms olarak gönderilmesidir. TEB 4466 SMS KREDİ talebi için ,  TEB Banka müşterisi olmanıza gerek  yoktur.

TEB 4466 SMS Kredi için Vade ve tutar ne kadardır?

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi için  bankanın belirlemiş olduğu üst limit  12.500 TL ‘ dir. SMS Kredi ile yapılan başvurusu onaylanan tüketicilere maksimum 12.500 TL ‘ ye  kadar  kredi çıkabilmektedir. Daha yüksek miktarlarda nakit yada kredi ihtiyacı olan kişiler in TEB şubelerinde başvurması gerekmektedir.

İlaveten TEB SMS KREDİ ile yapılan başvurularda vade en fazla 48 ay olabilmektedir.

TEB SMS Kredim Onaylandı Kredimi Nasıl Alırım?

TEB SMS kredisi onaylanan ve kendisine kredi limiti için sms dönüşü yapılan kişilerin  en yakın TEB Şubelerine başvurması gerekmektedir. TEB 4466 SMS KREDİ başvurusunun onaylanması bir ön onaydır. Ön onayı alınan krediler için gerekli evrak ve belgeler ile şubeye başvurulması gerekmektedir  Teb Pratik ihtiyaç kredisi için bankaya Nüfus Cüzdanı yada Ehliyet ile başvuru yapılmalıdır. Ön onayı alınan krediler için banka gerekl belgeler haricinde ek belgeler talep etme hakkına sahiptir. İlaveten TEB Pratik İhtiyaç kredisi için  bankanın  kefil talep etme hakkı saklıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*